Tabăra de Vară - Detalii despre program

Clasamentul etapei on-line - Romania Junior Ranger 2016

Clasamentul etapei on-line - Romania Junior Ranger 2016

  1. Baraitaru Andrei  - Sc. Gimnaziala nr.29 Constanta           349 p
  2. Urzica Andreea – Sc. Gimnaziala Vanatori                          346 p
  3. Buhna Cristiana – Sc Gimnaziala Vanatori                          346 p                                      
  4. Irinaru Morozan Paula – Sc. Gimnaziala Panaci                  340 p
  5. Diaconu Maria Denisa – Sc. Gimnaziala Vanatori                340 p
  6. Asandei Raluca – Scolala Gimnaziala Vanatori                    328 p
  7. Bucea Stefania – Scoala Gimnaziala Calimanesti                 326 p
  8. Ceapa Codrut – Scoala Gimnaziala Calimanesti                   326 p
  9. Dinache Iulia – Scoala Gimnaziala Calimanesti                    325 p
  10. Fruntoaea Elena Bianca – Scoala Gimnaziala Vanatori        325 p
  11. Matei Elena – Scoala Gimnaziala Calimanesti                       321 p
  12. Milidonis Electra – Scoala Gimnaziala nr. 26 Constanta       320 p
  13. Gheorghe Alexandra – Scoala Gimnaziala Calimanesti         314 p
  14. Hudubae Narcis – Scoala Gimnaziala Calimanesti                312 p
  15. Bistriceanu Teodor – Scoala Gimnaziala Vanatori                 311p
  16. Verdesescu Buzila Cassian – Scoala Gimnaziala Panaci       309 p
  17. Bucea Constantin Raul – Scoala Gimnaziala Calimanesti      309 p
  18. Andrei Buzila – Scoala Gimnaziala Panaci                             306 p
  19. Vlazan Anda -  Scoala  Gimnaziala  Garda de Sus                299 p
  20. Bic T.Horatiu – Scoala Gimnaziala Garda de Sus                  298 p
  21. Barna Rares Constantin – Scoala Gimanziala Garda de Sus 297 p    
  22. Dascalu Mihaela – Scoala Gimnaziala Panaci                        297 p
  23. Stefanut Mihaela – Scoala Gimanziala Garda de Sus             295 p
  24. Dulugheana Daniel – Scoala Gimnaziala Panaci                     291 p
  25. Costea Raul Stefan – Scoala Gimanziala Garda de Sus    289 p
  26. Manescu Natalia – Scoala  Gimnaziala  Calimanesti               287 p
  27. Dig Maria – Scoala Gimnaziala Garda de Sus                         287 p
  28. Dig Andreea – Scoala Gimnaziala Garda de Sus                     286 p
  29. Popescu Radu – Scoala Gimnaziala Calimanesti                     285 p                       
  30. Popa Florin – Scoala Gimnaziala Calimanesti                          285 p
  31. Stefanut Antoaneta – Scoala Gimnaziala Garda de Sus          285 p
  32. Caprariu Maria – Scoala Regele Mihai I Bucuresti                    285 p
  33. Cojocaru Maria Vanesa – Scoala Gimnaziala Moroieni            285 p 
  34. Lazea Alexandra Teodora – Scoala Gimnaziala Garda de Sus 284 p
  35. Dumitru Andreea – Scoala Gimnaziala Regele Mihai I Buc.      284 p
  36. Irinaru Iulian – Scoala Gimnaziala Panaci                                284 p
  37. Moraru Daria – Scoala Gimanziala Moroieni                             283 p
  38. Panturu Daria – Scoala Gimnaziala Moroieni                            283 p
  39. Hlihor – Lostun Alexandra – Scoala Gimnaziala Panaci            283 p
  40. Stanescu Rebeca – Scoala Gimnaziala Moroieni                      282 p
  41. Zamfir Alexandra – Scoala Gimnaziala Moroieni                       282 p
  42. Buzila Andreea – Scoala Gimnaziala Panaci                              282 p
  43. Banescu Ema Ioana – Scoala Gimnaziala Moroieni                   280 p
  44. Hlihor – Lostun Georgiana – Scoala Gimnaziala Panaci             280 p
  45. Opinca Andrei – Scoala Gimnaziala Moroieni                             279 p
  46. Tudor Ana-Maria – Scoala Gimnaziala Panaci                           279 p
  47. Dascalu Florentina – Scoala Gimnaziala Moroieni                      261 p
  48. Gurgu Razvan – Scoala Gimnaziala Moroieni                             252 p
  49. Tudorache Carla – Scoala Gimnaziala Moroieni                         250 p
  50. Sumila Iulia – Scoala Gimnaziala nr. 29 Constanta                   250 p
  51. Cancea Beatrice – Scoala Gimnaziala Cernica                            250 p
  52. Constantin Catalina Florentina                                                   248 p
  53. Braniste Ionela – Scoala hipoacuzici Bucuresti                          246 p
  54. Stoica Stefania – Scoala hipoacuzici Bucuresti                         244 p
  55. Costea Elisea – Scoala Gimnaziala Cernica                              244 p
  56. Ene Radu Alexandru - Scoala hipoacuzici Bucuresti                 241p
  57. Linca Daniela – Scoala hipoacuzici Bucuresti                           240 p
  58. Raicu Mario - Scoala hipoacuzici Bucuresti                              240 p
  59. Picotici Cosmin - Scoala hipoacuzici Bucuresti                         240 p
  60. Stangaciu Brad - Scoala hipoacuzici Bucuresti                        240 p
  61. Mirea Lucian Costin – Scoala hipoacuzici Bucuresti                 239 p
  62. Martin Corina Valentina - Scoala hipoacuzici Bucuresti           238 p
  63. Uta Ioana – Scoala hipoacuzici Bucuresti                                236 p
  64. Oncioiu Adrian Constantin - Scoala hipoacuzici Bucuresti       235 p
  65. Zeca Andrei – Scoala hipoacuzici Bucuresti                              234 p
  66. Tanase Andreea – Scoala hipoacuzici Bucuresti                       234 p
  67. Tache Daria – Scoala Gimnaziala Cernica                                234 p
  68. Stancu Ionut Constantin Scoala hipoacuzici Bucuresti            234 p
  69. Bugheanu Marina – Scoala Gimnaziala Cernica                       233 p
  70. Iancu Crisitian – Scoala Gimnaziala Cernica                            230 p
  71. Alecu Andreea – Scoala Gimnaziala Cernica                             230 p
  72. Ionascu Renata – Scoala Gimnaziala Panaci                            228 p
  73. Stoica Antonino – Scoala Gimnaziala Cernica                           228 p
  74. Chirnogeanu Mihai – Scoala Gimnaziala Cernica                       225 p
  75. Niculae Adrian Ionut – Scoala hipoacuzici Bucuresti                  223 p
  76. Dinca Ana-Maria – Scoala hipoacuzici Bucuresti                       223 p
  77. Andrei Diana Maria – Scoala Gimnaziala Regele Mihai I Buc.     221 p
  78. Argint Luisa Gabriela – Scoala Gimnaziala Cernica                    221 p
  79. Calmusche Alfredo – Scoala Gimnaziala Cernica                        211 p
  80. Aninosanu Diana – Scoala Gimnaziala Regele Mihai I Buc.        211 p
  81. Grecu Deniss Ramon – Scoala Gimnaziala Cernica                     211 p
  82. Ciont Ionut – Scoala Gimnaziala Cernica                                 191 p 

 

Comunicate de presă

Articole

Bizonii au fost la Bucureşti!

Vine nationala

Echipa TVR e aproape completa!


LINKURI UTILE

Carousel Component Example - JavaScript Load
  Website realizat de www.csdesign.ro © 2010
Copyright 2010 © Ecosophia. Toate drepturile rezervate.